خدمات  

 

چاپ دیجیتال

صنعت چاپ کماکان درگیر "تصویرپردازی الکترونیک توسط تکنولوژی‌های دیجیتال" است. تکنولوژی دیجیتال، بازسازی اقتصادی،‌ رقابت جهانی، تغییرات بازار، بروز رسانه‌های نوین و سایر نیروهای بازار به طرزی مؤثر در حال همگرایی با یکدیگر هستند تا محیط کاری صنعت چاپ را به طرزی بنیادین دگرگون کنند.
هم اکنون به همین سبب ماهیت حرفه چاپ، به دلیل تغییر نیازهای مشتریان به سرعت در حال تغییر است و چاپ دیجیتال یکی از این تغییرات اساسی است.
در چاپ دیجیتال بعلت نبود مراحل قبل از چاپ (لیتوگرافی و ...) کار به سرعت و با کیفیت مطلوب انجام می شود و کار مشتری طی چند ساعت آماده می شود و این اصلی ترین امتیاز آن است. کانون هنرپرداز با تجهیز خود به دستگاههای چاپ دیجیتال جهت چاپ کارهای کم تیراژ  و با زمان اندک همیشه در کنار شماست.
رفت وآمد درترافیک شهری مشکلی است که وقت و هزینه شما را تلف می کند. می توانید حتی فایل تان را ازطریق اینترنت ارسال کنید و آن را درمحل کارتان دریافت کنید. از پشت میز خود بلند نشوید.

digital

 

چاپ افست

چاپ افست همواره روشی برای دستیابی به بهترین کیفیت و بالاترین تیراژ است. هنوز هم برترین تکنولوژی های چاپ سنتی افست در کنار یک اپراتور مجرب و با نظارتی دقیق و موشکافانه، نفیس ترین محصولات چاپی را ارائه می کنند از این رو کانون هنرپرداز این شیوه چاپ را به دو صورت اختصصاصی و عمومی انجام می‌دهد. یعنی اگر کار به شکل عمومی باشد، کار یک مشتری با کارهای دیگر مشتری ها در یک فرم قرار می گیرد و چاپ می‌شود که هزینه مناسبی خواهد داشت که تعرفه آن در زیر آمده و برای چاپ افست به شکل اختصاصی هزینه پروژه می بایست بر اساس نیاز خاص مشتری محاسبه شود. این هزینه از هزینه چاپ عمومی بیشتر خواهد بود اما چون فرم چاپ اختصاصا برای یک کار بسته می شود کیفیت آن بسیار بهتر خواهد بود.

ofset

 

چاپ ریسو گراف

نوع دیگر چاپ ریسوگراف است. این چاپ به لحاظ هزینه بسیار مناسب است. کار چاپ تک رنگ است اما می تواند بر روی کاغذ رنگی هم صورت گیرد. در برخی مواقع نیز می توان کار  را با رنگ قرمز ، آبی و یا سبز، روی کاغذ سفید چاپ کرد ولی باید توجه داشت که در این نوع چاپ رنگ ها باهم ترکیب نمی شوند و کیفیت آن نیز نهایتا 600 dpi می باشد. این شیوه چاپ مناسب فرم های اداری و بقیه موارد تک رنگ  و بدون ترام در زمینه می باشد که از نظر اقتصادی بسیار به صرفه است . تعرفه خدمات ریسو  در زیر آمده است

riso